FDH047AN08A0
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH047AN08A0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDH047AN08A0
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 80A TO-247
Duomenų lapai: FDH047AN08A0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
FDH047AN08A0 specifikacijos
Dalies numeris FDH047AN08A0 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 80A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17017 pcs Duomenų lapas FDH047AN08A0.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 80A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 310W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai FDH047AN08A0-ND
FDH047AN08A0FS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 138nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 15A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDH300TR
FDH300TR
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Sandelyje: 2777495 pcs
parsisiųsti: FDH300TR.pdf
RFQ
FDH055N15A
FDH055N15A
apibūdinimas: MOSFET N-CH 150V TO-247-3
Sandelyje: 31070 pcs
parsisiųsti: FDH055N15A.pdf
RFQ
FDH300_T50R
FDH300_T50R
parsisiųsti: FDH300_T50R.pdf
FDH333
FDH333
parsisiųsti: FDH333.pdf
FDH300
FDH300