FDH210N08
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH210N08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDH210N08
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 210A TO-247-3
Duomenų lapai: FDH210N08.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
FDH210N08 specifikacijos
Dalies numeris FDH210N08 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 210A TO-247-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17832 pcs Duomenų lapas FDH210N08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 462W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 462W (Tc) Through Hole TO-247
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDH038AN08A1
FDH038AN08A1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 75V 80A TO-247
Sandelyje: 12870 pcs
parsisiųsti: FDH038AN08A1.pdf
RFQ
FDH300A
FDH300A
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Sandelyje: 1436002 pcs
parsisiųsti: FDH300A.pdf
RFQ
FDH300_T50R
FDH300_T50R
parsisiųsti: FDH300_T50R.pdf
FDH300TR
FDH300TR
parsisiųsti: FDH300TR.pdf
FDH300
FDH300
parsisiųsti: FDH300.pdf
FDH15N50
FDH15N50
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 15A TO-247
parsisiųsti: FDH15N50.pdf
FDH055N15A
FDH055N15A
apibūdinimas: MOSFET N-CH 150V TO-247-3
parsisiųsti: FDH055N15A.pdf
FDH300A_T50R
FDH300A_T50R
parsisiųsti: FDH300A_T50R.pdf
FDH27N50
FDH27N50
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 27A TO-247
parsisiųsti: FDH27N50.pdf
FDH333
FDH333
parsisiųsti: FDH333.pdf
FDH300ATR
FDH300ATR