BZX84C5V6LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C5V6LT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C5V6LT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C5V6LT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C5V6LT3 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C5V6LT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5545 pcs Duomenų lapas BZX84C5V6LT3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimas - maks 225mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 40 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2V Bazinės dalies numeris BZX84C5V6