BZX84C5V6LFHT116
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BZX84C5V6LFHT116 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C5V6LFHT116
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED
Duomenų lapai: 1.BZX84C5V6LFHT116.pdf2.BZX84C5V6LFHT116.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C5V6LFHT116 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C5V6LFHT116 Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 2035844 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C5V6LFHT116.pdf2.BZX84C5V6LFHT116.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Tolerancija ±7.14%
Tiekėjo prietaisų paketas SSD3 Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimas - maks 250mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BZX84C5V6LFHT116DKR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 40 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 250mW ±7.14% Surface Mount SSD3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2V