BZX84C5V6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C5V6TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C5V6TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C5V6TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C5V6TA specifikacijos
Dalies numeris BZX84C5V6TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5815 pcs Duomenų lapas BZX84C5V6TA.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 350mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BZX84C5V6ZX
BZX84C5V6ZXCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 40 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2V Bazinės dalies numeris BZX84C5V6
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C62-E3-08
BZX84C62-E3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 62V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 2000796 pcs
parsisiųsti: BZX84C62-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C5V6_S00Z
BZX84C5V6_S00Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 350MW 5.6V 5% SOT-23