BZX79C4V7
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C4V7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C4V7
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C4V7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C4V7 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C4V7 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2217657 pcs Duomenų lapas BZX79C4V7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 2V
Bazinės dalies numeris BZX79C4V7
Susiję produktai
BZX79C4V3
BZX79C4V3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Sandelyje: 2437443 pcs
parsisiųsti: BZX79C4V3.pdf
RFQ
BZX79C47_T50A
BZX79C47_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Sandelyje: 5035 pcs
parsisiųsti: BZX79C47_T50A.pdf
RFQ
BZX79C51-T50A
BZX79C51-T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C51-T50A.pdf
BZX79C4V7-T50A
BZX79C4V7-T50A
parsisiųsti: BZX79C4V7-T50A.pdf
BZX79C47_T50R
BZX79C47_T50R
parsisiųsti: BZX79C47_T50R.pdf
BZX79C4V7_T50R
BZX79C4V7_T50R
parsisiųsti: BZX79C4V7_T50R.pdf
BZX79C4V3_T50R
BZX79C4V3_T50R
parsisiųsti: BZX79C4V3_T50R.pdf
BZX79C4V3 A0G
BZX79C4V3 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX79C4V3 A0G.pdf
BZX79C4V7 A0G
BZX79C4V7 A0G
parsisiųsti: BZX79C4V7 A0G.pdf
BZX79C51_T50R
BZX79C51_T50R
parsisiųsti: BZX79C51_T50R.pdf
BZX79C4V3-T50A
BZX79C4V3-T50A