BZX79C4V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C4V3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C4V3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C4V3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C4V3 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C4V3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2437443 pcs Duomenų lapas BZX79C4V3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 90 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 4.3V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1V Bazinės dalies numeris BZX79C4V3
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79C4V7
BZX79C4V7
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Sandelyje: 2217657 pcs
parsisiųsti: BZX79C4V7.pdf
RFQ
BZX79C47_T50R
BZX79C47_T50R
Sandelyje: 4148 pcs
parsisiųsti: BZX79C47_T50R.pdf
RFQ
BZX79C43_T50R
BZX79C43_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C43_T50R.pdf
BZX79C4V3_T50R
BZX79C4V3_T50R
parsisiųsti: BZX79C4V3_T50R.pdf
BZX79C47_T50A
BZX79C47_T50A
parsisiųsti: BZX79C47_T50A.pdf
BZX79C47
BZX79C47
parsisiųsti: BZX79C47.pdf
BZX79C47 A0G
BZX79C47 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX79C47 A0G.pdf
BZX79C4V7 A0G
BZX79C4V7 A0G
parsisiųsti: BZX79C4V7 A0G.pdf
BZX79C4V3-T50A
BZX79C4V3-T50A
parsisiųsti: BZX79C4V3-T50A.pdf
BZX79C4V7-T50A
BZX79C4V7-T50A
parsisiųsti: BZX79C4V7-T50A.pdf
BZX79C4V3 A0G
BZX79C4V3 A0G
parsisiųsti: BZX79C4V3 A0G.pdf
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
parsisiųsti: BZX79C43_T50A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus