BZX79C51
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C51 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C51
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 51V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C51.pdf
  • Pranešimas
BZX79C51 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C51 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 51V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4285 pcs Duomenų lapas BZX79C51.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 51V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 180 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 51V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 35.7V Bazinės dalies numeris BZX79C51
Susiję produktai
BZX79C5V1
BZX79C5V1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Sandelyje: 2127295 pcs
parsisiųsti: BZX79C5V1.pdf
RFQ
BZX79C4V3_T50R
BZX79C4V3_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Sandelyje: 4289 pcs
parsisiųsti: BZX79C4V3_T50R.pdf
RFQ
BZX79C51-T50A
BZX79C51-T50A
parsisiųsti: BZX79C51-T50A.pdf
BZX79C56_T50R
BZX79C56_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 56V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C56_T50R.pdf
BZX79C4V7_T50R
BZX79C4V7_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C4V7_T50R.pdf
BZX79C56_T50A
BZX79C56_T50A
parsisiųsti: BZX79C56_T50A.pdf
BZX79C4V7
BZX79C4V7
parsisiųsti: BZX79C4V7.pdf
BZX79C4V7 A0G
BZX79C4V7 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX79C4V7 A0G.pdf
BZX79C51_T50R
BZX79C51_T50R