BZX55C51
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C51 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C51
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 51V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C51.pdf
  • Pranešimas
BZX55C51 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C51 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 51V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4591 pcs Duomenų lapas BZX55C51.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 51V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 125 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 51V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 38V
Susiję produktai
BZX55C4V7-TAP
BZX55C4V7-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Sandelyje: 2062089 pcs
parsisiųsti: BZX55C4V7-TAP.pdf
RFQ
BZX55C51_T50A
BZX55C51_T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 500MW DO35
Sandelyje: 5939 pcs
parsisiųsti: BZX55C51_T50A.pdf
RFQ
BZX55C51 A0G
BZX55C51 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX55C51 A0G.pdf
BZX55C56
BZX55C56
apibūdinimas: DIODE ZENER 56V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C56.pdf
BZX55C4V7 A0G
BZX55C4V7 A0G
parsisiųsti: BZX55C4V7 A0G.pdf
BZX55C51_T50R
BZX55C51_T50R
parsisiųsti: BZX55C51_T50R.pdf
BZX55C4V7
BZX55C4V7
parsisiųsti: BZX55C4V7.pdf
BZX55C4V7_T50A
BZX55C4V7_T50A
parsisiųsti: BZX55C4V7_T50A.pdf
BZX55C4V7_T50R
BZX55C4V7_T50R
parsisiųsti: BZX55C4V7_T50R.pdf
BZX55C4V7-TR
BZX55C4V7-TR
parsisiųsti: BZX55C4V7-TR.pdf
BZX55C51-TR
BZX55C51-TR
parsisiųsti: BZX55C51-TR.pdf
BZX55C51-TAP
BZX55C51-TAP
parsisiųsti: BZX55C51-TAP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus