BZX55C4V7
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C4V7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C4V7
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C4V7.pdf
  • Pranešimas
BZX55C4V7 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C4V7 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5215 pcs Duomenų lapas BZX55C4V7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 60 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 1V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX55C4V7-TAP
BZX55C4V7-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Sandelyje: 2062089 pcs
parsisiųsti: BZX55C4V7-TAP.pdf
RFQ
BZX55C51
BZX55C51
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 500MW DO35
Sandelyje: 4591 pcs
parsisiųsti: BZX55C51.pdf
RFQ
BZX55C4V3_T50R
BZX55C4V3_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C4V3_T50R.pdf
BZX55C4V7_T50R
BZX55C4V7_T50R
parsisiųsti: BZX55C4V7_T50R.pdf
BZX55C4V3
BZX55C4V3
parsisiųsti: BZX55C4V3.pdf
BZX55C4V3_T50A
BZX55C4V3_T50A
parsisiųsti: BZX55C4V3_T50A.pdf
BZX55C4V7-TR
BZX55C4V7-TR
parsisiųsti: BZX55C4V7-TR.pdf
BZX55C4V7_T50A
BZX55C4V7_T50A
parsisiųsti: BZX55C4V7_T50A.pdf
BZX55C4V7 A0G
BZX55C4V7 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)