BZX55C56
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C56 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C56
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C56.pdf
  • Pranešimas
BZX55C56 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C56 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 56V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5975 pcs Duomenų lapas BZX55C56.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 56V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 135 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 56V 500mW ±7% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 42V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX55C56_T50R
BZX55C56_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 56V 500MW DO35