BZX55C4V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C4V3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C4V3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C4V3.pdf
  • Pranešimas
BZX55C4V3 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C4V3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4022 pcs Duomenų lapas BZX55C4V3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 75 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 4.3V 500mW ±7% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 1V
Susiję produktai
BZX55C47
BZX55C47
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Sandelyje: 4466 pcs
parsisiųsti: BZX55C47.pdf
RFQ
BZX55C4V3-TAP
BZX55C4V3-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Sandelyje: 3754330 pcs
parsisiųsti: BZX55C4V3-TAP.pdf
RFQ
BZX55C4V3_T50R
BZX55C4V3_T50R
parsisiųsti: BZX55C4V3_T50R.pdf
BZX55C4V3-TR
BZX55C4V3-TR
parsisiųsti: BZX55C4V3-TR.pdf
BZX55C47 A0G
BZX55C47 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX55C47 A0G.pdf
BZX55C4V3_T50A
BZX55C4V3_T50A
parsisiųsti: BZX55C4V3_T50A.pdf
BZX55C4V7
BZX55C4V7
parsisiųsti: BZX55C4V7.pdf
BZX55C47-TR
BZX55C47-TR
parsisiųsti: BZX55C47-TR.pdf
BZX55C47_T50A
BZX55C47_T50A
parsisiųsti: BZX55C47_T50A.pdf
BZX55C47-TAP
BZX55C47-TAP
parsisiųsti: BZX55C47-TAP.pdf
BZX55C47_T50R
BZX55C47_T50R
parsisiųsti: BZX55C47_T50R.pdf
BZX55C4V3 A0G
BZX55C4V3 A0G
parsisiųsti: BZX55C4V3 A0G.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus