BZX55C27
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C27 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C27
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C27.pdf
  • Pranešimas
BZX55C27 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C27 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 27V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5180 pcs Duomenų lapas BZX55C27.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 27V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 27V 500mW ±7% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 20V
Susiję produktai
BZX55C2V4
BZX55C2V4
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Sandelyje: 4515 pcs
parsisiųsti: BZX55C2V4.pdf
RFQ
BZX55C24_T50R
BZX55C24_T50R
Sandelyje: 5388 pcs
parsisiųsti: BZX55C24_T50R.pdf
RFQ
BZX55C24_T50A
BZX55C24_T50A
parsisiųsti: BZX55C24_T50A.pdf
BZX55C27-TAP
BZX55C27-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C27-TAP.pdf
BZX55C27-TR
BZX55C27-TR
parsisiųsti: BZX55C27-TR.pdf
BZX55C24-TR
BZX55C24-TR
parsisiųsti: BZX55C24-TR.pdf
BZX55C24
BZX55C24