BZX55C24
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C24
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C24.pdf
  • Pranešimas
BZX55C24 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C24 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4236 pcs Duomenų lapas BZX55C24.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 18V
Susiję produktai
BZX55C22_T50R
BZX55C22_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Sandelyje: 5234 pcs
parsisiųsti: BZX55C22_T50R.pdf
RFQ
BZX55C24_T50R
BZX55C24_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Sandelyje: 5388 pcs
parsisiųsti: BZX55C24_T50R.pdf
RFQ
BZX55C22 A0G
BZX55C22 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX55C22 A0G.pdf
BZX55C22_T50A
BZX55C22_T50A
parsisiųsti: BZX55C22_T50A.pdf
BZX55C22-TAP
BZX55C22-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: BZX55C22-TAP.pdf
BZX55C24 A0G
BZX55C24 A0G
parsisiųsti: BZX55C24 A0G.pdf
BZX55C22_T26A
BZX55C22_T26A
parsisiųsti: BZX55C22_T26A.pdf
BZX55C22-TR
BZX55C22-TR
parsisiųsti: BZX55C22-TR.pdf
BZX55C24-TR
BZX55C24-TR
parsisiųsti: BZX55C24-TR.pdf
BZX55C24_T50A
BZX55C24_T50A
parsisiųsti: BZX55C24_T50A.pdf
BZX55C24-TAP
BZX55C24-TAP
parsisiųsti: BZX55C24-TAP.pdf
BZX55C27
BZX55C27
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C27.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus