BZX55C2V4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C2V4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C2V4
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C2V4.pdf
  • Pranešimas
BZX55C2V4 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C2V4 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4515 pcs Duomenų lapas BZX55C2V4.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 85 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 2.4V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 1V
Susiję produktai
BZX55C2V4-TAP
BZX55C2V4-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35