74F841SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F841SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC LATCH TRANSP 10BIT 24-DIP
Duomenų lapai: 74F841SPC.pdf
  • Pranešimas
74F841SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F841SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 3961 pcs Duomenų lapas 74F841SPC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas Tri-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas D-Type Transparent Latch
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Grandinė 10:10