74F827SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F827SC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Duomenų lapai: 74F827SC.pdf
  • Pranešimas
74F827SC specifikacijos
Dalies numeris 74F827SC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4300 pcs Duomenų lapas 74F827SC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 1 Element 10 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA