74F827SPC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F827SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 5.5V 24DIP
Duomenų lapai: 74F827SPC.pdf
  • Pranešimas
74F827SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F827SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 5.5V 24DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5653 pcs Duomenų lapas 74F827SPC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74F827 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Non-Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA Bazinės dalies numeris 74F827