74F823SPC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F823SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 9BIT 24DIP
Duomenų lapai: 74F823SPC.pdf
  • Pranešimas
74F823SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F823SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5229 pcs Duomenų lapas 74F823SPC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Tri-State, Non-Inverted Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 9
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 9.5ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Master Reset Dabartinis - silpnas (Iq) 100mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Laikrodžio dažnis 160MHz