74F821SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F821SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 24DIP
Duomenų lapai: 74F821SPC.pdf
  • Pranešimas
74F821SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F821SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4970 pcs Duomenų lapas 74F821SPC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Tri-State, Non-Inverted Kiti vardai 74F821
74F821SPC.
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 9.5ns @ 5V, 50pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Standard
Dabartinis - silpnas (Iq) 100mA Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA
Laikrodžio dažnis 150MHz Bazinės dalies numeris 74F821