74F821SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F821SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 24SOIC
Duomenų lapai: 74F821SCX.pdf
  • Pranešimas
74F821SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F821SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4429 pcs Duomenų lapas 74F821SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvesties tipas Tri-State, Non-Inverted Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 9.5ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Standard Dabartinis - silpnas (Iq) 100mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Laikrodžio dažnis 150MHz