74ACT16240SSCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT16240SSCX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACT16240SSCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Duomenų lapai: 74ACT16240SSCX.pdf
  • Pranešimas
74ACT16240SSCX specifikacijos
Dalies numeris 74ACT16240SSCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5755 pcs Duomenų lapas 74ACT16240SSCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-SSOP
Serija 74ACT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 4
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA