74ACT16240MTDX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACT16240MTDX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Duomenų lapai: 74ACT16240MTDX.pdf
  • Pranešimas
74ACT16240MTDX specifikacijos
Dalies numeris 74ACT16240MTDX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4338 pcs Duomenų lapas 74ACT16240MTDX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74ACT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 4
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA