74ACT16240SSC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT16240SSC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACT16240SSC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Duomenų lapai: 74ACT16240SSC.pdf
  • Pranešimas
74ACT16240SSC specifikacijos
Dalies numeris 74ACT16240SSC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5129 pcs Duomenų lapas 74ACT16240SSC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-SSOP
Serija 74ACT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 4
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA
Bazinės dalies numeris 74ACT16240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74ACT16240DL
74ACT16240DL
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Sandelyje: 68122 pcs
parsisiųsti:
RFQ
74ACT16240DLG4
74ACT16240DLG4
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 61580 pcs
parsisiųsti:
RFQ
74ACT16240SSCX
74ACT16240SSCX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor