ADP7118ACPZN1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7118ACPZN1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7118ACPZN1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP
Duomenų lapai: ADP7118ACPZN1.8-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP7118ACPZN1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7118ACPZN1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83841 pcs Duomenų lapas ADP7118ACPZN1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.42V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-LFCSP-UD (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7118ACPZN1.8-R7DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 320µA Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos Enable, Soft Start