ADP7112ACBZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7112ACBZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6WLCSP
Duomenų lapai: ADP7112ACBZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP7112ACBZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7112ACBZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96226 pcs Duomenų lapas ADP7112ACBZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WLCSP (0.95x1.16) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFBGA, WLCSP PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7112ACBZ-1.8-R7-ND
ADP7112ACBZ-1.8-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-WLCSP (0.95x1.16)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 320µA Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos Enable, Soft Start