ADP7118ARDZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7118ARDZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC
Duomenų lapai: ADP7118ARDZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP7118ARDZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7118ARDZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86720 pcs Duomenų lapas ADP7118ARDZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.42V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 8-SOIC-EP Dabartinis - tiekimas (maks.) 320µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA Dabartinis - rezultatas 200mA