890-CLEAR-24MMX55M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 890-CLEAR-24MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Duomenų lapai: 890-CLEAR-24MMX55M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
890-CLEAR-24MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 890-CLEAR-24MMX55M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 3598 pcs Duomenų lapas 890-CLEAR-24MMX55M.pdf
Plotis 0.94" (24.00mm) 15/16" Naudojimas General Purpose
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Filament Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija Scotch® 890
Pakuotė Roll Kiti vardai 00021200398520
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 180' (55.0m) 60 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Clear
Atsarginis, vežėjas Scotchpar™ Film Klijai Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Gamintojai: Preci-Dip
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A
Sandelyje: 66942 pcs
parsisiųsti: 890-80-040-20-002101.pdf
RFQ
8900-BKTS
8900-BKTS
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: WALL MOUNT BRACKETS FOR 8900 TER
Sandelyje: 2683 pcs
parsisiųsti:
RFQ
8900
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN FIBER SC PLUG SIMPLEX 250UM
parsisiųsti:
890-BLACK-12MMX55M
890-BLACK-12MMX55M
apibūdinimas: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
parsisiųsti: 890-BLACK-12MMX55M.pdf
89000
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SET WR SERP BLT TL W/ FLEX HEAD
Sandelyje: 886 pcs
Gamintojai: Preci-Dip