890-CLEAR-12MMX55M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 890-CLEAR-12MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
Duomenų lapai: 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
  • Pranešimas
890-CLEAR-12MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 890-CLEAR-12MMX55M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 5166 pcs Duomenų lapas 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
Storis - atraminis, vežėjas - Storis 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
Terminis varža Scotchpar™ film Juostos plotis - maks -
Juostos tipas - Tape Included Filament
Ekranavimas 180' (55.0m) 60 yds Serija Scotch® 890
Sraigtinis dydis Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS statusas Roll
Kiti vardai 00021200398506
Medžiagos storis 0.47" (12.00mm)
Gamintojo kodas 890-CLEAR-12MMX55M apibūdinimas TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
Spalva Clear Kabelio tipas General Purpose
Susiję produktai
890-BLACK-18MMX55M
890-BLACK-18MMX55M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Sandelyje: 4013 pcs
parsisiųsti: 890-BLACK-18MMX55M.pdf
RFQ
Gamintojai: Preci-Dip
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A
Sandelyje: 66942 pcs
parsisiųsti: 890-80-040-20-002101.pdf
RFQ
890-CLEAR-24MMX55M
890-CLEAR-24MMX55M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
parsisiųsti: 890-CLEAR-24MMX55M.pdf
8900-BKTS
8900-BKTS
apibūdinimas: WALL MOUNT BRACKETS FOR 8900 TER
parsisiųsti:
Gamintojai: Preci-Dip
parsisiųsti: 890-80-040-20-001101.pdf
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H
89000
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SET WR SERP BLT TL W/ FLEX HEAD
Sandelyje: 886 pcs
parsisiųsti: