890-BLACK-12MMX55M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 890-BLACK-12MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Duomenų lapai: 890-BLACK-12MMX55M.pdf
  • Pranešimas
890-BLACK-12MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 890-BLACK-12MMX55M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 4774 pcs Duomenų lapas 890-BLACK-12MMX55M.pdf
Storis - atraminis, vežėjas - Storis 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
Terminis varža Scotchpar™ film Juostos plotis - maks -
Juostos tipas - Tape Included Filament
Ekranavimas 180' (55.0m) 60 yds Serija Scotch® 890
Sraigtinis dydis Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS statusas Roll
Kiti vardai 00021200398384
Medžiagos storis 0.47" (12.00mm)
Gamintojo kodas 890-BLACK-12MMX55M apibūdinimas TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Spalva Black Kabelio tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Preci-Dip
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H
Sandelyje: 83901 pcs
parsisiųsti: 890-80-040-10-002101.pdf
RFQ
890-CLEAR-12MMX55M
890-CLEAR-12MMX55M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
Sandelyje: 5166 pcs
parsisiųsti: 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
RFQ
Gamintojai: Preci-Dip
parsisiųsti: 890-80-040-10-003101.pdf
8900
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN FIBER SC PLUG SIMPLEX 250UM
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A
890-BLACK-18MMX55M
890-BLACK-18MMX55M
apibūdinimas: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
parsisiųsti: 890-BLACK-18MMX55M.pdf
890-CLEAR-2.5
890-CLEAR-2.5"X540YD
apibūdinimas: TAPE FILAMENT CLR 2 1/2"X 540YDS
parsisiųsti: 890-CLEAR-2.5"X540YD.pdf
8900
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .120"
890-CLEAR-24MMX55M
890-CLEAR-24MMX55M
apibūdinimas: TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
parsisiųsti: 890-CLEAR-24MMX55M.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus