AS1506-BTDT-100
amsams
ams
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1506-BTDT-100
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC POT DGTL 100K SERIAL 8-TDFN
Duomenų lapai: AS1506-BTDT-100.pdf
  • Pranešimas
AS1506-BTDT-100 specifikacijos
Dalies numeris AS1506-BTDT-100 Gamintojas ams
Galimas kiekis 4206 pcs Duomenų lapas AS1506-BTDT-100.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±25%
Temperatūros koeficientas (tipas) 90 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (3x3) Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 200 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja SPI funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-TDFN (3x3) Konfigūracija Potentiometer