AS1506-BTDT-10
amsams
AS1506-BTDT-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1506-BTDT-10
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC POT DGTL 10K SERIAL 8TDFN
Duomenų lapai: AS1506-BTDT-10.pdf
  • Pranešimas
AS1506-BTDT-10 specifikacijos
Dalies numeris AS1506-BTDT-10 Gamintojas ams
Galimas kiekis 4671 pcs Duomenų lapas AS1506-BTDT-10.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±25%
Temperatūros koeficientas (tipas) 90 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (3x3) Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 200 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad
Kiti vardai AS1506-BTDT-10-1K
AS1506-BTDT-10-1KTR
AS1506-BTDT-10-1KTR-ND
AS1506-BTDT-10TR
AS1506BTDT101K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-TDFN (3x3)