AS1345A-BWLT-15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1345A-BWLT-15
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG BOOST 15V 1A 8WLCSP
Duomenų lapai: AS1345A-BWLT-15.pdf
  • Pranešimas
AS1345A-BWLT-15 specifikacijos
Dalies numeris AS1345A-BWLT-15 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG BOOST 15V 1A 8WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106941 pcs Duomenų lapas AS1345A-BWLT-15.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.9V Įtampa - įėjimas (maks.) 5V
Kiti vardai 187830030 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Dažnis - perjungimas - Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A (Switch) 8-UFBGA, WLCSP
Dabartinis - rezultatas 1A (Switch)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AS1345D-BTDT-AD
AS1345D-BTDT-AD
Gamintojai: ams
apibūdinimas: IC REG BOOST ADJ 1A 8TDFN