AS1345A-BWLT-12
amsams
ams
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1345A-BWLT-12
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG BOOST 12V 1A 8WLCSP
Duomenų lapai: AS1345A-BWLT-12.pdf
  • Pranešimas
AS1345A-BWLT-12 specifikacijos
Dalies numeris AS1345A-BWLT-12 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG BOOST 12V 1A 8WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112950 pcs Duomenų lapas AS1345A-BWLT-12.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.9V Įtampa - įėjimas (maks.) 5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-WLCSP (1.62x0.84) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-UFBGA, WLCSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 187830026 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Dažnis - perjungimas - Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A (Switch) 8-UFBGA, WLCSP
Dabartinis - rezultatas 1A (Switch)