Z8F021APB020SG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F021APB020SG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Duomenų lapai: Z8F021APB020SG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
Z8F021APB020SG specifikacijos
Dalies numeris Z8F021APB020SG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 67519 pcs Duomenų lapas Z8F021APB020SG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 512 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 2KB (2K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 269-4061
Z8F021APB020SG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 64 x 8 Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH