Z8F021AHJ020SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F021AHJ020SC00TR
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: Z8F021AHJ020SC00TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8F021AHJ020SC00TR specifikacijos
Dalies numeris Z8F021AHJ020SC00TR Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 76423 pcs Duomenų lapas Z8F021AHJ020SC00TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 512 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 2KB (2K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Kiti vardai Z8F021AHJ020SC00T
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 64 x 8 Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH