SQP30AJB-33K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP30AJB-33K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 30W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP30AJB-33K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SQP30AJB-33K specifikacijos
Dalies numeris SQP30AJB-33K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 30W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83177 pcs Duomenų lapas SQP30AJB-33K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Serija SQP Atsparumas 33 kOhms
Galia (vatais) 30W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 33 kOhms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film