SQP30AJB-2R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP30AJB-2R7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 30W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP30AJB-2R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SQP30AJB-2R7 specifikacijos
Dalies numeris SQP30AJB-2R7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 30W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91866 pcs Duomenų lapas SQP30AJB-2R7.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Serija SQP Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 30W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound