SQM700JB-9R1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM700JB-9R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 7W 5% TH
Duomenų lapai: SQM700JB-9R1.pdf
  • Pranešimas
SQM700JB-9R1 specifikacijos
Dalies numeris SQM700JB-9R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 7W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421059 pcs Duomenų lapas SQM700JB-9R1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija SQM Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.594" (40.50mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Kompozicija Ceramic