SQM700JB-910R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM700JB-910R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 7W 5% TH
Duomenų lapai: SQM700JB-910R.pdf
  • Pranešimas
SQM700JB-910R specifikacijos
Dalies numeris SQM700JB-910R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 7W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 393655 pcs Duomenų lapas SQM700JB-910R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija SQM Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.594" (40.50mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 910 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Kompozicija Ceramic
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SQM90142E_GE3
SQM90142E_GE3
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: MOSFET N-CH 200V 95A TO263