SC1808KKX7RTBB152
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC1808KKX7RTBB152
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Duomenų lapai: SC1808KKX7RTBB152.pdf
  • Pranešimas
SC1808KKX7RTBB152 specifikacijos
Dalies numeris SC1808KKX7RTBB152 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4407 pcs Duomenų lapas SC1808KKX7RTBB152.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Serija SC
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 1500pF
Susiję produktai
SC1812-100
SC1812-100
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
Sandelyje: 212693 pcs
parsisiųsti: SC1812-100.pdf
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: SAXXON CABLE CLIP 7MM
Sandelyje: 557267 pcs
parsisiųsti:
SC1808KKX7RTBB221
SC1808KKX7RTBB221
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RTBB221.pdf
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: SAXXON CABLE CLIP 6MM
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RWBB102.pdf
SC1808KKX7RTBB102
SC1808KKX7RTBB102
parsisiųsti: SC1808KKX7RTBB102.pdf
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 340MA 2.86 OHM
parsisiųsti: SC1812-101.pdf
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
apibūdinimas: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
SC1808JKNPOWBN330
apibūdinimas: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
SC1808KKX7RWBB681
apibūdinimas: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
SC18-3Q
apibūdinimas: 8MM SAXXON CABLE CLIP
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus