SC1808KKX7RTBB102
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC1808KKX7RTBB102
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Duomenų lapai: SC1808KKX7RTBB102.pdf
  • Pranešimas
SC1808KKX7RTBB102 specifikacijos
Dalies numeris SC1808KKX7RTBB102 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5353 pcs Duomenų lapas SC1808KKX7RTBB102.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Serija SC
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 1000pF
Programos Safety
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC1808KKX7RWBB681
SC1808KKX7RWBB681
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Sandelyje: 4055 pcs
parsisiųsti: SC1808KKX7RWBB681.pdf
RFQ
SC18-3Q
SC18-3Q
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: 8MM SAXXON CABLE CLIP
Sandelyje: 514520 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
parsisiųsti: SC1808JKNPOWBN330.pdf
SC18-2SP-1945-2000C
SC18-2SP-1945-2000C
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
Sandelyje: 364 pcs
parsisiųsti:
SC1808KKX7RTBB152
SC1808KKX7RTBB152
apibūdinimas: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RTBB152.pdf
SC18-19
SC18-19
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: SAXXON CABLE CLIP 6MM
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
parsisiųsti: SC1812-100.pdf
SC1808KKX7RTBB221
SC1808KKX7RTBB221
apibūdinimas: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RTBB221.pdf
apibūdinimas: SAXXON CABLE CLIP 7MM
SC1808KKX7RWBB102
SC1808KKX7RWBB102
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RWBB102.pdf
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
apibūdinimas: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
parsisiųsti: SC1808KKX7RTBB471.pdf
apibūdinimas: SCS SAFETY CONTACT ASSY SPEC
Sandelyje: 828 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus