PSP500KB-0R22
YageoYageo
PSP500KB-0R22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP500KB-0R22
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 0.22 OHM 10% 5W AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP500KB-0R22.pdf2.PSP500KB-0R22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSP500KB-0R22 specifikacijos
Dalies numeris PSP500KB-0R22 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 0.22 OHM 10% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137874 pcs Duomenų lapas 1.PSP500KB-0R22.pdf2.PSP500KB-0R22.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Atsparumas 220 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai YAG5699
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 220 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound