PSP500JR-2K7
YageoYageo
PSP500JR-2K7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP500JR-2K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 2.7K OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP500JR-2K7.pdf2.PSP500JR-2K7.pdf
  • Pranešimas
PSP500JR-2K7 specifikacijos
Dalies numeris PSP500JR-2K7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 2.7K OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226808 pcs Duomenų lapas 1.PSP500JR-2K7.pdf2.PSP500JR-2K7.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Atsparumas 2.7 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound