MFR1WSFRF52-3K3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR1WSFRF52-3K3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR1WSFRF52-3K3.pdf
  • Pranešimas
MFR1WSFRF52-3K3 specifikacijos
Dalies numeris MFR1WSFRF52-3K3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3653354 pcs Duomenų lapas MFR1WSFRF52-3K3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR1WSFRF52-3K
MFR1WSFRF52-3K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 3824974 pcs
parsisiųsti: MFR1WSFRF52-3K.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-3K48
MFR1WSFRF52-3K48
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 3666912 pcs
parsisiųsti: MFR1WSFRF52-3K48.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-3K32
MFR1WSFRF52-3K32