MFR1WSFRF52-39R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR1WSFRF52-39R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR1WSFRF52-39R2.pdf
  • Pranešimas
MFR1WSFRF52-39R2 specifikacijos
Dalies numeris MFR1WSFRF52-39R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3471887 pcs Duomenų lapas MFR1WSFRF52-39R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 39.2 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 39.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film