MFP50SBRE52-2K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SBRE52-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SBRE52-2K2.pdf
  • Pranešimas
MFP50SBRE52-2K2 specifikacijos
Dalies numeris MFP50SBRE52-2K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 676676 pcs Duomenų lapas MFP50SBRE52-2K2.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP50SBRE52-2K26
MFP50SBRE52-2K26
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 651124 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K26.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-2K4
MFP50SBRE52-2K4
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 703741 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K4.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-2K
MFP50SBRE52-2K
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K.pdf
MFP50SBRE52-2K21
MFP50SBRE52-2K21