MFP50SBRE52-2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SBRE52-2K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SBRE52-2K.pdf
  • Pranešimas
MFP50SBRE52-2K specifikacijos
Dalies numeris MFP50SBRE52-2K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 700084 pcs Duomenų lapas MFP50SBRE52-2K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP50SBRE52-28K
MFP50SBRE52-28K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 668431 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-28K.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-2K1
MFP50SBRE52-2K1
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 731669 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K1.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-28K7
MFP50SBRE52-28K7
parsisiųsti: MFP50SBRE52-28K7.pdf
MFP50SBRE52-28K4
MFP50SBRE52-28K4
parsisiųsti: MFP50SBRE52-28K4.pdf
MFP50SBRE52-2K15
MFP50SBRE52-2K15
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K15.pdf
MFP50SBRE52-294R
MFP50SBRE52-294R
parsisiųsti: MFP50SBRE52-294R.pdf
parsisiųsti: MFP50SBRE52-287R.pdf
MFP50SBRE52-2K05
MFP50SBRE52-2K05
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K05.pdf
parsisiųsti: MFP50SBRE52-291K.pdf
MFP50SBRE52-2K2
MFP50SBRE52-2K2
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K2.pdf
MFP50SBRE52-2K11
MFP50SBRE52-2K11
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K11.pdf
MFP50SBRE52-2K03
MFP50SBRE52-2K03
parsisiųsti: MFP50SBRE52-2K03.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus