MFP200BBD73-2K4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP200BBD73-2K4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP200BBD73-2K4.pdf
  • Pranešimas
MFP200BBD73-2K4 specifikacijos
Dalies numeris MFP200BBD73-2K4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112588 pcs Duomenų lapas MFP200BBD73-2K4.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFP Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP200BBD73-250R
MFP200BBD73-250R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 138196 pcs
parsisiųsti: MFP200BBD73-250R.pdf
RFQ
MFP200BBD73-27K1
MFP200BBD73-27K1
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 139506 pcs
parsisiųsti: MFP200BBD73-27K1.pdf
RFQ
MFP200BBD73-2K
MFP200BBD73-2K
parsisiųsti: MFP200BBD73-2K.pdf
MFP200BBD73-287K
MFP200BBD73-287K
parsisiųsti: MFP200BBD73-287K.pdf
parsisiųsti: MFP200BBD73-375K.pdf
MFP200BBD73-2K43
MFP200BBD73-2K43