MFP200BBD73-27K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP200BBD73-27K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP200BBD73-27K1.pdf
  • Pranešimas
MFP200BBD73-27K1 specifikacijos
Dalies numeris MFP200BBD73-27K1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139506 pcs Duomenų lapas MFP200BBD73-27K1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFP Atsparumas 27.1 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27.1 kOhms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film